De kracht van kleuren

Je bent de kleuren die je kiest en ze geven weer wat je nodig hebt.

You are the colours you choose and these reflect your Being’s needs” (Vicky Wall)
Ik herinner me het als gisteren.. de eerste keer dat ik “in real life” in aanraking kwam met de Aura-Soma Equilibriums.
Het was weekend en ik had interesse gekregen, na het lezen van het boek van Vicky Wall, in Aura-Soma.

Samen met mijn beste vriendin reden we naar iemand die ons wou ontvangen en bereid was ons meer uitleg te geven.
Ik vergeet nooit hoe het was toen ik die prachtige Aura-Soma set zag staan.
Ik werd bijna letterlijk omver geblazen van de kracht die ervan uit ging.
Als een innerlijke storm van energie die door mij raasde stond ik voor de flessen en voelde de resonantie en de roep van mijn ziel. Ik kwam thuis..

Er is veel gebeurd sindsdien, maar de liefde voor deze therapie is gebleven.
Als je zoveel transformaties mag beleven, bij jezelf, je partner, je cliënten en cursisten dan besef je dat dit iets heel waardevol en bijzonder is.
Ik hoop dat ik dit nog lang mag doorgeven, op welke manier dan ook.

Puur licht zijn ze, puur liefde ook en met liefde gemaakt.
Moet je er in geloven voor ze je kunnen helpen? Neen, maar dan beleef je het wel bewuster.
Het helpt altijd als je open staat voor therapieën die je helpen een beter mens te worden. Een betere mens worden voor jezelf en je omgeving of beseffen dat je iets “waard” bent. Dat je jouw plekje op aarde mag innemen nu..het is tijd!

Geniet, leef, kleur je leven!

Met liefde en licht
Rit en Willy

Voor diegenen die het zelf willen ervaren: de basiscursus/ Aura-Soma Level 1 gaat nu vrijdag door. Wil je er nog graag bij zijn neem dan snel contact met ons op via mail info@avalonbelgium.be of via gsm: 0485/83.13.62 of 03/289.90.67
Data : 29 en 30 april en 1 mei, 13, 14 en 15 mei
Uren: 10.00 tot 18.00

Geef een reactie

Scroll naar boven