Dag lieve mensen,
Het begin van een nieuw jaar is meestal een maand van nadenken, voelen en kijken hoe het afgelopen jaar is geweest.
Hebben we dat bereikt wat we wilden? Terugkijken brengt meestal niks op maar in deze maand kan het je wel helpen om nieuwe doelen te stellen. Bv: ik heb nagelaten om een stuk zelfzorg, ontspanning, rust (vul zelf in) in te bouwen in mijn leven.
Hoe kan ik zorgen dat 2016 op dat vlak beter wordt?
Of..hoe kan ik mezelf ertoe brengen om mijn eigen kwaliteiten, gaven en talenten beter te ontwikkelen, in de wereld te zetten?
Wat heb ik nodig in 2016 om gelukkig, creatief en liefdevol te leven?
Net in deze drukke feestmaand is het nodig om hier en daar momenten in te lassen van stilte, van beschouwing.
Niet te veel meegaan in de soms hysterische zoektocht naar ideale geschenken, de zoektocht naar het ultieme geschenk voor je partner, kinderen, vrienden.
Misschien is zelfs een alternatief geschenk zoveel beter, een gift aan een organisatie waar je achter staat, bv Greenpeace, Artsen zonder Grenzen, Planouders, ik noem maar wat … er zijn vele goede doelen die onze steun kunnen gebruiken.
Of misschien ken je een gezin in je buurt die steun kan gebruiken in materiële of emotionele zin.
En wat met de voornemens in 2016? 10kg afvallen, eindelijk beginnen met Start to Run, nu echt dat boek gaan schrijven dat al jaren in je hoofd zit, een eigen zaak starten?
Wat ga JIJ realiseren? Neen, niet alleen over nadenken, maar echt in de wereld zetten!
Wat is jouw grote droom en hoe kom je daar een stapje dichterbij?
Om iets te bereiken, wat het ook is, moet je je focussen op dat doel.
Waar de focus ligt, daar gaan we naartoe. Vraag dat maar eens aan een motard: die wordt geleerd van zich niet te focussen op die ene boom in de hele straat, want als hij dat wel doet rijdt hij er pal op. Focussen dus.
Vanuit de kleuren gezien is dit de kleur rood.
Stevig vanuit de basis van je lichaam, goed geaard en van daaruit kijkend naar wat er gebeurt in de wereld maar toch heel goed bij jezelf blijven.
In deze woelige tijden is het belangrijk dat je focust op de juiste dingen. Op liefde, genegenheid, zorgzaamheid, warmte en eerlijkheid.
Want net zoals de boom en de motard kunnen we zelf aantrekken waar we ons op focussen.
Wie zaait zal oogsten of: wie aardappelen plant krijgt geen rozen in de tuin.
Ga je in angst leven of vertrouw je erop dat je elke keer op de juiste plek bent op de juiste tijd?
Hebben we in 2015 voldoende mooie zaadjes geplant waar we in 2016 de vruchten van kunnen plukken? Of is 2016 hét jaar om dat te doen?
Dit jaar zal ons ook leren wie onze échte vrienden zijn. Dat is o.a. een thema van koraal en van B114 de laatste fles die geboren werd op 11/11/2015.
Kies je vrienden zorgvuldig, het is echt belangrijk om je te omringen met mensen die je energie hoog houden en je niet gebruiken/misbruiken of uitputten. Koraal en B114 helpt ons om een ander een ander te laten zijn, niet te (ver)oordelen en haar/hem te laten zijn zoals zij/hij is, niet zoals jij wil dat hij/zij is. Meestal is dat niet zo gemakkelijk als het lijkt. We zien wel de doorn in andermans oog, maar niet de balk in het onze.
Je kan je doelen op papier zetten zodat ze concreet worden. Stel doelen per dag, per week, per maand zodat het overzichtelijk blijft.
Een moodboard is ook altijd superleuk en doeltreffend. Knip en plak op een groot wit bord wat je allemaal wil verwezenlijken in 2016! Wil je meer klanten, een nieuw huis, beter voor jezelf zorgen, minder Facebooken en meer tijd voor jezelf of wat zie je als het ultieme doel? Hang het op waar je het vaak ziet en kijk er alle dagen naar want waar jij je aandacht op richt dat trekt je aan.
(Tip: doe je dat liever in een klein groepje dan kunnen we een datum afspreken om het met een stuk of 4 a 6 samen te doen. € 25/avond)
Zeg dus volop JA tegen 2016!!!
Willy en ik hebben onze doelen ook al gesteld.
Helemaal nieuw is de Aura-Soma cursus Essentials! Drie dagen gewoon voelen en ervaren met behulp van speciaal daarvoor ontworpen piano muziek. Er zijn geen vereisten voor deze cursus, iedereen kan meedoen! Speciale introductieprijs enkel in februari is € 295, nadien € 375, dubbel cd,cursusboek en certificaat inbegrepen. Je kan je inschrijven via info@avalonbelgium.be, wacht niet te lang want de plaatsen zijn beperkt.
Als je wil weten welke cursussen we verder nog gaan geven en wanneer dan kan je terecht op www.avalon-belgium.be voor de laatste nieuwtjes!
Heb je trouwens onze nieuwe webshop al gezien? Neem daar ook eens vrijblijvend een kijkje op. De webshop van Avalon wordt nog regelmatig aangevuld, er liggen nog veel mooie kristallen te wachten op jou!
We bouwen ook de Emoconie verder uit, samen met de ontwerper en maker van de emocons, apotheker Philippe Gérard. De emocons zijn een prachtig hulpmiddel om je negatieve emoties te transformeren naar positieve! Je kan ze allemaal bij ons verkrijgen. Wil je hulp bij het kiezen van de juiste emocon dan kan dat, we hebben daarvoor het Emocon consult.
We verklappen nog niet alles maar kom alvast op 23 januari naar Telesforos in Tielrode! Luc Van Lancker is onze gastheer ( en zal daar ook met de emocons werken) en je leert Philippe Gérard kennen die er een voordracht zal geven. Willy en ik zullen er uiteraard ook zijn met de wonderlijke kleurrijke Aura-Soma flessen. Het zal een boeiende dag worden, gelieve u in te schrijven via luc@telesforos.be!
Neem ook een kijkje op www.emoconie.be en op www.telesforos.be.
Zien we jullie daar?
We danken iedereen voor het vertrouwen dat jullie in ons stellen en we wensen jullie een prachtig
2016 en hopelijk tot spoedig!
Rit en Willy
www.avalon-belgium.be